|
Семінар-практикум НУШ PDF Печать

Напередодні 2022-2023 навчального року, 30 серпня 2022 р., в нашій гімназії відбувся семінар-практикум з теми "Сучасні підходи до роботи з учнівством в НУШ. Від початкової - до базової школи". 

Метою цієї зустрічі стало забезпечення наступності у роботи вчителів початкової та базової школи,  опанування нових та вдосконалення раніше опрацьованих технологій навчання, підвищення педагогічної майстерності вчителів. 

Семінар-практикум було проведено у форматі "Світове кафе", який передбачає продуктивне спілкування, обмін знаннями, ідеями та проводиться із застосуванням технологій фасилітації.

Хранителями груп стали  вчителі початкової школи, які мають сотні годин з  фахового  навчання, опанували сучасні технології роботи в НУШ: Устименко Т.Л., Мангольд Т.В., Ковальова О.Ю., Власюк Ю.В., Кухмай Н.В. Кожен з "Хранителів груп" організував продуктивну роботу в межах однієї з тем: "Формування наскрізних вмінь учнів початкової та базової школи", "Формувальне оцінювання в початковій школі та в 5 класі НУШ", "Робота учнів  у складі груп та команд. Як забезпечити ефективну комунікацію учнів", "Дослідження як спосіб активного пізнання".

Під час чотирьох раундів учасники кожної з груп працювали в межах певної теми: створили колективні знання,  ознайомилися з окремими методиками, застосували різні  техніки критичного мислення під час самоаналізу, обговорили питання  практичної реалізації даних прийомів під час проведення уроків в 5  класі, обмінялися думками та досвідом. 

На етапі "Збір врожаю" хранителі груп узагальнили досвід  роботи всіх 4 команд над темою та представили спільну роботу.

Семінар-практикум з теми "Сучасні підходи до роботи з учнівством в НУШ. З початкової - до базової школи"  -  не лише один з напрямків методичної роботи гімназії та спосіб підвищення фахового рівня вчителів, це  один з етапів створення Нової Української Школи в гімназії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Анкета для батьків

Анкета учня/учениці

Анкета для педагогічних працівників

Наше время

Нова Українська Школа

 

Наше время

Школа медіації

 

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА

instafb

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net