|
Поступающим
Поступление в 2-11 классы гимназии PDF Печать

Інформація про наявність вільних місць станом на 17.08.2018 року

 

клас

вільні місця

1

0

2

0

3

0

4

0

5

0

6

0

7

0

8

5

9

6

10 (математичний профіль)

2

10 (історичний профіль)

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до п. 3.2, п.4 «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН №367 від 16.04.2018  заяви для зарахування подаються до 31.05.2018 року включно, а до 10-х класів до 15.06.2018 року

 

5 травня 2018 року Міністерство юстиції погодило  Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів.Завантажити документ та ознайомитися з ним  можна за посиланням: http://nus.org.ua/news/v-ukrayini-zatverdyly-novyj-poryadok-zarahuvannya-ditej-do-shkoly/

 

 

 

 
Вступ до першого класу гімназії PDF Печать

Шановні батьки!

Списки учнів,  зарахованих  до перших класів,  буде  розміщено в холі гімназії 1.06.2018 року об 11.00.

Всього було подано : 144 заяви.

Право першочергового зарахування  мають 95 дітей.

Зустріч з батьками відбудеться 18 червня о 17.00 в актовій  залі. Прохання бути присутніми всім.

Батьки дітей,  які подали заяву в клас з російською мовою навчання, але не зараховані до 1 класу, можуть звернутися до 124 школі,  яка набирає клас з російською мовою навчання. Адреса: вул.. Спаська, 16. (метро Контрактова площа) т. 044425252, 0679662155.

 

В 2018 році гімназія № 153 ім. О.С.Пушкіна проведе набір учнів до 1 класу початкової школи. Ми плануємо відкрити 3 класи по 30 учнів, загальна кількість першокласників становить 90.Це класи з навчанням українською (державною) мовою та з російською мовою.

Організацію прийому здійснено на підставі документів:

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка (Форма№ 086-1/ота 0-63)і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Інформацію щодо медичних довідок можна переглянути за посиланням: http://ru.osvita.ua/legislation/Ser_osv/60416/

 

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Увага! Територію, закріпленою за  гімназією№ 153 ім. О.С.Пушкіна  було доповнено:

 

вул. Чорновола В’ячеслава - 14,16,18,20,25, 26/2, 26А, 27, 33/30,29/31

вул. Золотоустівська - 47-49, 51, 53, 52,55

вул. Павлівська - 26/41, 34 (від вул.Золотоустівської до вул. Чорновола В’ячеслава парні та непарні номери)

вул. Дмитрівська - 69, 45, 75 (від вул.Павлівської до вул.Полтавської непарні номери)

вул. Річна - 3 (вся)

вул. Полтавська - 10, 12,13 (від вул.Чорновола В’ячеслава до вул. Дмитрівської)

Повну інформацію про  територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти: http://don.kievcity.gov.ua/content/vstup-do-pershogo-klasu.html

 

5 травня 2018 року Міністерство юстиції погодило  Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів.Завантажити документ та ознайомитися з ним  можна за посиланням: http://nus.org.ua/news/v-ukrayini-zatverdyly-novyj-poryadok-zarahuvannya-ditej-do-shkoly/

 

Ознайомитися з відповідями на найпоширеніші запитання  щодо правил зарахування дітей, можна за посиланням: 

https://mon.gov.ua/ua/news/poryadok-zarahuvannya-u-1-j-klas-u-2018-roci-vidpovidi-na-najposhirenishi-zapitannya

або 

http://nus.org.ua/questions/u-pershyj-klas-za-novymy-pravylamy-pro-shho-novyj-poryadok-zarahuvannya-uchniv/

 

Строк прийому заяв  має закінчитися до 31 травня.

 

Якщо на 31 травня кількість заяв у школу не перевищить кількість місць у першому(-их) класі(-ах), то до 1 червня директор має видати наказ про зарахування всіх учнів. Список зарахованих учнів із зазначенням лише прізвищ мають оприлюднити виключно в школі (наприклад, на інформаційному стенді).

 

Якщо ж на 31 травня школа має більше охочих, ніж може прийняти, то для зарахування вона має керуватися черговістю, визначеною цим Порядком.

До 1 червня включно школа зараховує всіх дітей, відповідно території обслуговування,  рідних чи усиновлених братів та сестер дітей, які вже є учнями школи, а також дітей працівників школи.

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування школи. Зарахування відбувається через жеребкування.

 

 


Корисна інформація

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Полезные сайты

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА